سامانه حضور غیاب و کارتابل تحت وب ساناکو

کارکنان یکی از مهترین سرمایه های یک سازمان که به نام سرمایه انسانی نامیده می شود است. هر مدیر و سازمان موفق به کمک سامانه های حضور غیاب و حقوق دستمزد، با کمترین خطا، محاسبات و حق الزحمه این سرمایه مهم را بدست آورده و این موضوع خود به وفاداری و اعتماد پرسنل به سازمان کمک بزرگی می کند.

عدم اطمینان اکثر پرسنل به صحت محاسبه حقوق، باعث درگیری های لفظی و ذهنی آنها و در نتیجه پایین آمدن بهره وری سازمان می شود. به دلیل آموزش هایی که در شبکه های اجتماعی وجود دارد، اکثر پرسنل به قوانین کار و تامین اجتماعی آگاهی های لازم را دارند. لذا با شفاف سازی محاسبات، می توان در بالا بردن اطمینان آنها نسبت به مبلغ حقوق دریافتی، کمک بزرگی انجام داد. نرم افزارهای حضور غیاب تحت وب، با در درست گذاشتند گزارشات شخصی، از جمله ترددها، محاسبات اضافه کار، کارکرد و مرخصی این شفافیت را برای کارکنان ایجاد می کند و آنها در طول مال خود شاهد صحت محاسبات هستند.

از مزایای سامانه حضور غیاب تحت وب ساناکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • محاسبات آنلاین در لحظه جهت روئیت و ایجاد درخواست های مرخصی و غیره برای پرسنل.
  • شفاف سازی همه محاسبات در سیستم.
  • منطبق با همه قوانین اداره کار، تامین اجتماعی و قوانین توافقی بین کارفرما و کارکنان در سازمان ها.
  • محاسبه دقیق و به روز مانده مرخصی و کنترل و برنامه ریزی آن توسط خود کاربر و همچنین استعلام مسئولین جهت تصمیم گیری در تائید درخواست ها.
  • امکان انجام یک سری از عملیات پرکاربرد مانند جابجایی شیفت، درخواست مرخصی و ماموریت و دریافت گزارشات ماموریت از پرسنل، جهت ارائه به مسئولین بالاتر، بدون نیاز به دخالت اپراتورهای حضور غیاب.
  • جلوگیری از اتلاف وقت مدیران و مسئولین حضور غیاب.
  • جلوگیری از اتلاف هزینه های سازمان در اشتباه محاسبات، کاغذ و زمان.
سلام
درصورت بروز مشکل یا ترافیک تماس در خطوط تلفن های شرکت، میتوانید درخواست خود را در سامانه چت آنلاین ، از طریق آیکون پشتیبانی در بالای صفحه اصلی ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.