ساناکو

راهکارهای جامع منابع انسانی و مدیریت حضور و غیاب پرسنل

ساناکو

سیستم همراه ساناکو

امروزه گوشی های تلفن همراه هوشند به دلیل دسترس بودن، نقش مهمی در انجام امور روزمره ما دارند. به همین دلیل یکی از ابزار های کاربردی سیستم های نرم افزاری ساناکو، نسخه همراه ساناکو می باشد که در اکثر سیستم های ساناکو از جمله حضور غیاب، کارتابل درخواست، آرشیو اسناد پرسنلی، سیستم رزور غذا و غیره نقش مهمی دارد. این سیستم قابلیت کارکردن روی android  و ios را دارد.

مشاوره سیستم همراه ساناکو

ساناکو
نظرات

برخی از مشتریان

سرمایه گذاری
مزیت های

سیستم توزیع غذا و صدور ژتون ساناکو

ساناکو

هر آنچه شما نیاز دارید

ساناکو
بخشی از

عزیزانی که به ما اعتماد کرده اند

تعداد مشتریان ساناکو

محصولات مرتبط نرم افزاری

محصولات مرتبط سخت افزاری

امکانات سیستم همراه ساناکو

سوالات متداول

خوشبختانه، سیستم همراه ساناکو محدودیتی از نظر سیستم عامل ندارد و می‌توانید از آن بر روی تمامی سیستم‌های عامل محبوب، از جمله اندروید و iOS، استفاده کنید.

نیاز به اینترنت خط برای استفاده از سیستم همراه ساناکو به محل استفاده شما بستگی دارد:

  • داخل سازمان: اگر در داخل سازمان هستید و به شبکه وای‌فای داخلی متصل هستید، نیازی به فعال بودن داده تلفن همراه خود ندارید.
  • خارج از سازمان: در صورتی که خارج از سازمان هستید و به شبکه وای‌فای داخلی دسترسی ندارید، برای استفاده از سیستم همراه ساناکو باید داده تلفن همراه خود را روشن کنید.

هیچ محدودیتی برای تعداد کاربران همزمان در سیستم همراه ساناکو وجود ندارد. هر تعداد از پرسنل که در سامانه حضور و غیاب فعال باشند و مجوز دسترسی به محیط نرم‌افزار را داشته باشند، می‌توانند به طور همزمان از طریق گوشی تلفن همراه خود به سیستم همراه ساناکو متصل شوند و از امکانات آن بهره‌مند شوند.

Customer Journey
System Using Benefits
ساناکو
رعایت اصول اخلاقی

در انجام پروژه‌ ها

سرمایه گذاری
بررسی

هزینه سیستم همراه ساناکو