سیستم مدیریت و تخلیه دستگاه

سیستم مدیریت و تخلیه دستگاه

ارتباط با انواع سخت افزار های حضور غیاب، یکی از مهمترین ویژگی سامانه های ساناکو می باشد.حسیایت این موضوع به این دلیل است که با ارتباط به دستگاه های قبلی هر سازمان، هزینه های آن سازمان برای خرید سخت افزار کاهش یافته و یا در صورت تمایل سازمان به خرید سخت افزار جدید، این موضوع در انحصار هیچ تولید کننده یا واردکننده سخت افزار نباشد و سازمان بتواند با اختیار خود از هر سخت افزاری برای حضور غیاب پرسنل خود استفاده کنند. این سیستم در برخی از مدل های سخت افزاری بصورت آنلاین به دو روش push یا pull کار می کند.در هر دو روش پس از ثبت تردد توسط کارکنان روی دستگاه های حضور غیاب، ساعت تردد در لحظه در بانک اطلاعاتی سامانه ذخیره می گردد. از این قابلیت میتوان برای دریافت گزارشات آمار لحظه ای یا مانیتورینگ نگهیانی استفاده نمود.

مشاوره سیستم توزیع غذا و صدور ژتون

ساناکو
نظرات

برخی از مشتریان

سرمایه گذاری
مزیت های

سیستم مدیریت و تخلیه دستگاه

ساناکو
بخشی از

عزیزانی که به ما اعتماد کرده اند

تعداد مشتریان ساناکو

محصولات مرتبط نرم افزاری

محصولات مرتبط سخت افزاری

امکانات سیستم توزیع غذا و صدور ژتون ساناکو

سوالات متداول

خیر، ساناکو هیچگونه انحصاری برای ارتباط با سخت افزار ندارد و در حد امکان به همه سخت افزار های موجود در بازار متصل می شود.

بسته به زیرساخت سازمان ها از دو روش آنلاین و آفلاین می توان استفاده کرد.

در شرکت های هلدینگ به دلیل پراکندگی سازمان در نقاط مختلف، بحث ارتباط اهمیت بالایی دارد. برای ارتباط واحد های مختلف سازمان به سرور مرکزی، از طریق اینترنت و ای پی استاتیک یا لینک رادیو به سادگی این ارتباط برقرار می شود.

بله ، البته بستگی به نوع دستگاه دارد. در بعضی از دستگاه های حضور غیاب می توانیم از طریق عکس پرسنل برای تعریف چهره افراد استفاده کنیم یا حتی مدل های دیگر قابلیت هدایت و مدیریت منوی تعریف چهره را از طریق شبکه در اختیار مدیر سیستم  قرار می دهد.

Customer Journey
System Using Benefits
ساناکو
رعایت اصول اخلاقی

در انجام پروژه‌ ها

سرمایه گذاری
بررسی

هزینه سیستم توزیع غذا و صدور ژتون ساناکو