سیستم حضور و غیاب تحت وب

سیستم حضور غیاب تحت وب ساناکو

سیستم حضور غیاب ساناکو، راهکاری منطبق با قوانین عمومی کار یا قوانین اختصاصی هرمجموعه،در بستر وب و بدون محدودیت مکانی می باشد.با توجه به رابط کاربری عالی و کاربرپسند و امکانات ویژه از جمله موتور قانون ساز، هر قانون یا فرمول محاسباتی که منطق ریاضی داشته باشد، در این سیستم قابل پیاده سازی است.

ساناکو
4 مسئله

در سیستم حضور و غیاب

ساناکو

هر آنچه شما نیاز دارید

ساناکو
مزیت های

سیستم حضور و غیاب تحت وب ساناکو

تفاوت سیستم های تحت وب لوکال و ابری

time attendance on web local

سیستم تحت وب لوکال

در سیستم های لوکال، مالکیت سیستم در اختیار خریدار قرار دارد.

محل ذخیره سازی کلیه اطلاعات روی سرور مشتری می باشد.

سیستم های حضور غیاب لوکال، به همراه بانک اطلاعاتی بر روی کامپیوتر (سرور) در محل شرکت مشتری نصب می گردد و کاربران از طریق شبکه لوکال یا اینترنت و با استفاده از یک مرورگر وب ، به اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.

امنیت اطلاعات در نرم افزار لوکال در اختیار کاربر (مسئول IT) می باشد. در این حالت امنیت داده های حضور غیاب به نحوه نگهداری و تمهیدات در نظر گرفته شده توسط سازمان خریدار بستگی دارد.

با وجود اینکه نرم افزار های حضور غیاب لوکال، به هزینه اولیه برای خرید و راه اندازی نیاز دارند، اما در ادامه کار، مالیکیت استفاده از آن در اختیار خریدار می باشد.

قابلیت سفارشی سازی و ایجاد تغییرات در نرم افزار، یکی از شاخص هایی است که در بعضی از شرکت ها، به خصوص شرکت های بزرگ مورد نیاز است. تقریبا تمام نرم افزار هایی که بصورت لوکال هستند، قابلیت ایجاد تغییرات و سفارشی سازی را دارند.

time attendance on web cloud

سیستم تحت وب ابری

در نرم افزار های ابری، یک فضای اجاره ای بر روی یک سرور در فضای اینترنت، در اختیار سازمان قرار می گیرد که با پرداخت هزینه حق اشتراک ماهانه یا سالانه، امکان دسترسی به نرم افزار و اطلاعات مربوطه برای مشتری فراهم می شود.

در صورت عدم پرداخت این هزینه، دسترسی و امکان استفاده از نرم افزار میسر نمی باشد.

سیستم های حضور غیاب ابری، نیاز به نصب در محل مشتری ندارد و بر روی یک سرور در بستر اینترنت استقرار می یابد و هیچگونه نصبی بر روی کامپیوتر های خریدار، صورت نمی گیرد. در این حالت، نرم افزار و بانک اطلاعاتی آن از قبل در یک فضای ابری در اینترنت نصب شده و آماده استفاده می باشد.

پس از خرید (اجاره) این فضا، نام کاربری و رمز عبور به تعداد کاربران در اختیار مشتری قرار می گیرد.

کاربران با استفاده از نام کاربری و رمزو عبور خود، به نرم افزار و اطلاعات خود دسترسی خواهند داشت.

در سیستم حضور غیاب ابری، اطلاعات بر روی سرور شرکت ارائه دهنده خدمات در بستر اینترنت قرار می گیرد. در این حالت، نگهداری و حفظ امنیت داده ها، بر عهده شرکت میزبان، ارائه دهنده خدمات  می باشد.

در سیستم حضور غیاب ابری، نرم افزار خریداری نشده و هزینه بصورت ماهانه و یا سالانه، پرداخت می گردد. به همین دلیل ممکن است قیمت تمام شده سیستم لوکال، نسبت به سیستم ابری در بلند مدت کمتر یا برابر گردد. در سیستم حضور غیاب ابری به دلیل اینکه بطور همزمان توسط شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا امکانات ثابت و محدودی در اختیار خریداران قرار می دهند و معمولا، امکان سفارشی سازی وجود ندارد. در سیستم حضور و غیاب ابری، به این نکته مهم باید توجه داشت که دسترسی به این نرم افزار و اطلاعات آن، فقط و فقط در صورت پرداخت هزینه اشتراک بصورت ماهانه یا سالانه امکان پذیر می باشد و سازمان باید بصورت دائم این هزینه را پرداخت نماید. علاوه بر این، به دلیل اهمیت امنیت داده ها، باید در انتخاب شرکت ارائه دهنده سرویس فضای ابری، دقت کامل را داشته باشیم.

بهترین نرم افزار با توجه به ابعاد کسب و کار شما

سازمان های کمتر از 100 پرسنل

در این سازمان ها با توجه به تعداد پرسنل و شرایط موجود، پیشنهاد می شود از سیستم های حضور غیاب تحت ویندوز استفاده شود. به این دلیل که سیستم تحت وب برای سازمان هایی کاربرد دارد که از نظر چارت سازمانی و جایگاه شغلی، واحدی به نام منابع انسانی داشته باشند تا بتوانند از قابلیت های کامل سیستم وب استفاده نمایند. برای سازمان های کمتر از 100 نفر، بهترین انتخاب، سیستم های تحت ویندوز هستند.

شرکت های ارائه خدمات نسخه ویندوز به دو دسته تقسیم می شوند:

نرم افزار حضور غیاب تحت ویندوز رایگان:

برای جستجو در صفحه گوگل می توانید کلمه نرم افزار حضور غیاب رایگان را تایپ کنید.

شرکت های ارائه دهنده بسیاری از جمله تایگر، فراتکنو، پالیز افزار، نانو تایم، زمان پرداز، بعد پنجم وجود دارند. اما اگر به دنبال یک نرم افزار با امکانات و خدمات کامل هستید، سیستم های رایگان شاید انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

نرم افزار حضور غیاب تحت ویندوز غیر رایگان:

این سیستم ها برای سازمان هایی با تعداد کمتر از 100 نفر مناسب هستند که به دنبال یک نرم افزار حضور غیاب با امکانات جامع و قوانین منطبق و منعطف می باشند.

شرکت های مختلفی ارائه دهنده سیستم های حضور غیاب تحت ویندوز با قابلیت های کامل هستند از جمله دنیای پردازش، غدیر، علم و صنعت، پالیز افزار، ویسمن

شرکت ساناکو نیز می تواند در ارائه یک سیستم حضور غیاب تحت ویندوز پایدار و منعطف، خدمات دهنده خوبی برای شما باشد.

سرمایه گذاری حدودی برای تهیه این سیستم بین 5 تا 20 میلیون تومان می باشد.

سازمان های بیشتر از 100 پرسنل

در سازمان هایی با بیشتر از 100 نفر پرسنل به دلیل نیاز به تعامل کارکنان با واحد منابع انسانی، بهتر است از سیستم و زیر سیستم های تحت وب استفاده شود.

سیستم های تحت وب به همراه زیر سیستم های آن از جمله کارتابل الکترونیک، نمایش فیش حقوقی، حضور غیاب همراه، ثبت تردد از طریق لوکیشین، خروجی حقوق دستمزد، توزیع غذا و چاپ ژتون،

بایگانی الکترونیکی اسناد، کارتابل کارانه و غیره می تواند در سیستم سازی فرآیند های سازمانی در حوزه منابع انسانی کمک به سزایی باشد.

با توجه به امکان سطح دسترسی، هر کاربر می تواند به صفحه کاربری خود مراجعه کند و شاهد نحوه محاسبه و گزارشات شخصی خود باشد که این عمل خود در وفاداری پرسنل به سازمان و تقویت برند کارفرمایی نقش مهمی دارد.

شرکت های متعددی از جمله راهکاران، چارگون، کسرا و غیره توانایی ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب را دارند.

شرکت ساناکو هم می تواند به عنوان ارائه دهنده بهترین سیستم حضور و غیاب تحت وب با امکانات متعدد و منطبق و منعطف با شرایط سازمان شما باشد.

مبلغ سرمایه گزاری برای استقرار سیستم حضور و غیاب تحت وب ساناکو متناسب با نیاز سازمان شما چیزی در حدود 35 تا990 میلیون تومان می باشد.

ساناکو

راهکارهای سازمانی

امکانات سیستم حضور و غیاب

سرمایه گذاری
بررسی

هزینه سیستم حضور و غیاب ساناکو

System Using Benefits
ساناکو
پراکندگی

مشتریان ساناکو

get

ساناکو با سابقه ی چندین ساله در زمینه‌ ارائه راهکارهایی برای بهبود منابع انسانی،

مفتخر است که تجربه ی همکاری با مشتریان در تمامی استان های کشور را داشته است.

ساناکو
بخشی از

عزیزانی که به ما اعتماد کرده اند

تعداد مشتریان ساناکو

نظرات کارمندان سازمان ها بعد از استقرار سامانه ساناکو

ساناکو
نظرات

برخی از مشتریان

محصولات مرتبط نرم افزاری

محصولات مرتبط سخت افزاری

ساناکو
رعایت اصول اخلاقی

در انجام پروژه‌ ها

سوالات متداول

خیر، سیستم حضور غیاب ساناکو، شامل فایل های پایگاه داده و فایل های اجرایی برنامه بصورت کامل روی سرور هر سازمان نصب و دراختیار مدیر سیستم قرار می گیرد.

روش‌هایی از جمله ثبت تردد  طریق کارت، اثر انگشت، تشخیص چهره، توسط دستگاه حضور غیاب و ثبت تردد با کنترل موقعیت مکانی توسط نسخه موبایل وجود دارد.

از طریق زیر سیستم خروجی ساز حقوق و دستمزد، قابلیت ایجاد وب سرویس و یا فایل خروجی کارکرد به فرمت‌های مختلف برای استفاده در نرم افزارهای حقوق و دستمزد فراهم می باشد.

خیر، پس از خرید و عقد قرارداد، لایسنس استفاده از نرم افزار بصورت دائم صادر می گردد و سالانه مشمول هزینه نیست. پشتیبانی  نرم افزار هم بصورت اختیاری می باشد و در صورت تمایل و نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی آنلاین، می توانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید نمایید.

رفع سوالات و مشکلات کاربری و همچنین بروز رسانی های سالانه بصورت تلفنی و اینترنتی.

شایان ذکر است باگ نرم افزاری به مدت پنج سال گارانتی می باشد و رفع آن حتی بدون داشتن پشتیبانی فعال،انجام می گیرد.

با استفاده از سه روش می توان اطلاعات اولیه را در سیستم حضور غیاب وارد کرد

  1. از طریق دیتابیس سیستم قبلی
  2. از طریق فایل اکسل
  3. بصورت دستی

عموما پس از عقد قرارداد، فرآیند استقرار آغاز می گردد. بخشی از این فرآیند که شامل نصب اولیه روی سرور، تعاریف و تنظیمات اولیه است بصورت غیر حضوری انجام و تنظیمات و آموزش های تکمیلی بصورت حضوری و در محل مشتری انجام می گیرد .

Customer Journey
Ultimate Consulting

درخواست مشاوره