راهکارهای بیمارستان ها و مراکز درمانی

یکی از دغدغه های مراکز بیمارستانی، چینش شیفت های متعدد به دلیل ارائه خدمات بصورت شبانه روزی می باشد.
تغییرات و جابجایی شیفت و همچنین قوانین و محاسبات حاکم در بیمارستان باعث پیچیده شدن محاسبات و کارکرد مورد نظر شده است.

Hospital Banner Solution

راهکارهای سامانه تحت وب حضور غیاب ساناکو، ابزاری قدرتمند جهت مدیریت پرسنل را در لحظه و بدون محدودیت مکانی برای شما فراهم نموده است. با ایجاد فرآیندهای مختلف و گردش کار، امکان کنترل موارد حضور غیاب توسط خود پرسنل هم فراهم می باشد. هر پرسنل با ورود به صفحه کاربری خود، در صورت نیاز می تواند، درخواست های مختلف از جمله انواع مرخصی، ماموریت، اضافه کاری، جابجایی شیفت و درخواست های خاص سازمان خود را برای مسئولین مربوطه ارسال و با تائید آنها در سیستم حضور غیاب ثبت گردد.

شیفت های متعدد و پیچیده

با امکان ایجاد شیفت های متعدد بصورت تک نوبت یا چند نوبت (لانگ) و اختصاص آن به پرسنل میتوان به گزارشات مورد نظر دست پیدا کرد. همچنین جابجایی شیفت بین پرسنل بسهولت قابل انجام می باشد .مسئولین هر بخش میتوانند شیفت ها را بصورت ماهانه پیش از فرارسیدن به ماه ، مشخص و به پرسنل زیر مجموعه اطلاع رسانی نمایند.

انتقال کارکرد پرسنل به سیستم حقوق و دستمزد

امکان ایجاد خروجی با پارامتر های خاص جهت انتقال به سامانه های حقوق و دستمزد باعث می شود تا این امر با کمترین خطا و بالاترین سرعت انجام گیرد .خروجی حاصل از این امکان می تواند بصورت دیتای SQL ، فایل Xlsx و txt ارائه داد و با هرنوع نرم افزار حقوق و دستمزدی سازگار میباشد.

مدیریت و توزیع غذا در مرکز

نرم افزار رزرو و صدور ژتون امکان مدیریت غذا را به راحتی انجام میدهد . بدین صورت هست که پرسنل با توجه به شیفت میتوانند از طریق تردد روی دستگاه حضور غیاب در صورت مجاز بودن ژتون وعده غذایی مورد نظر را دریافت و یا مراجعه به پنل کاربری خود امکان رزرو غذا دلخواه درصورت چند منو بودن را بصورت زود هنگام به مسئول طبخ و توزیع غذا اعلام نمایند این روش به کاهش هزینه ها و همچنین توزیع عادلانه غذا بین پرسنل کمک بسیاری می کند.

محاسبات و گزارشات لحظه ای

با امکان تخلیه و محاسبات آنلاین ، دیگر نیازی نیست که مسئولین حضور غیاب ، روزانه دستگاه ها را تخلیه و برای ارائه گزارش از دکمه محاسبه استفاده کنند . تمام این کارها بصورت خودکارانجام میگیرد .و در هر لحظه از زمان میتوانند به آمار و گزارشات لحظه ای دسترسی داشته باشند.

محاسبه بهره وری و کارانه

در این سامانه با توجه با قابلیت های موجود و امکان ایجاد و انتصاب قوانین به پرسنل میتوان از محاسبات کارانه و بهره وری با شرایط موجود هر سازمان بهره مند شد. محل خدمت ، سختی کار ، سوابق کاری پارامترهای هستند که میتوانند در محاسبات کارانه و بهره وری تاثیر داشته باشند.

گردش کار و امکان درخواست مجوزها

تمامی درخواست های پرسنل به مسئولان ، می تواند در قالب فرم اختصاصی ، از طریق سیستم و یا حتی گوشی تلفن همراه توسط خود کاربر صادر گردد . از جمله ای این درخواست ها می توان به درخواست مرخصی ، ماموریت ، اضافه کاری ، تردد فراموش شده ، تغییر شیفت ، جابجایی پرسنل ، درخواست پرسنل ، درخواست مساعده یا وام و یا هر نوع درخواست دیگر اشاره کرد.

ویژگی های نسخه وب | ویژه بیمارستان و مراکز درمانی

آورده های استفاده از این سامانه به موارد می توان اشاره کرد:
 • سرعت و دقت در محاسبات با بالاترین امنیت.
 • امکان ارتباط و تخلیه اطلاعات انواع دستگاه های حضور غیاب بصورت کاملا آنلاین در سامانه حضور غیاب ساناکو.
 • امکان منطبق و اختصاصی گردن قوانین محاسباتی سازمان شما در سامانه حضور غیاب.
 • یکپارچگی با نرم افزار های مختلف دیگر سازمان از طریق وب سرویس از جمله ERP، حسابداری، حقوق و دستمزد و CRM.
 • سهولت در استفاده از این سامانه توسط کاربران با هر سطح سواد، بدلیل کاربرپسند بودند محیط آن.
 • آنلاین بودن محاسبات و تخلیه اطلاعات دستگاه ها جهت استفاده از گزارشات و آمارهای لحظه ای در سامانه ساناکو.

سیستم حضور غیاب و کارتابل تحت وب​

سیستم محاسبه کارانه و بهره وری

سیستم حضور غیاب بر اساس لوکیشین موبایل تحت وب​

سیستم تغذیه و ژتون سازمانی ​

سیستم رزرواسیون تغذیه​

سیستم بایگانی الکترونیک مدارک پرسنل​

سیستم توزیع سبد کالا و ارزاق​

سیستم تردد میهمان و ارباب رجوع​

سیستم کنترل تردد خودرو​

پرسش های متداول

1. پشتیبانی رایگان سامانه های حضور غیاب ساناکو چه مدت می باشد ؟

کلیه محصولات و نرم افزارهای ساناکو از زمان خرید شما، به مدت یکسال شامل پشتیبانی رایگان می باشد.

2. قرارداد پشتیبانی شامل چه خدماتی می شود ؟
 • رفع کلیه مسائل و مشکلات کاربری
 • مشاوره و اموزش جهت قوانین و تنظیمات سیستم
 • جابجایی نرم افزار و نصب مجدد آن
 • رفع باگ های احتمالی (البته این مورد در صورت نداشتن قرارداد پشتیبانی هم به عهده تیم فنی ساناکو می باشد و بصورت رایگان رفع باگ می شود )
 • ارائه نسخه بروز نرم افزار با اخرین تغییرات ارائه داده شده.
3. نحوه سفارش و خرید محصولات ساناکو به چه صورت هست ؟

پس از ارسال درخواست شما برای واحد فروش ساناکو ، فرم بریف پیش از ارائه خدمات ، برای شما ارسال تا با تکمیل آن فرم و برگزاری جلسه فنی ، نیاز های شما در این زمینه بررسی و تحلیل میشود . سپس پیشنهاد مناسب با توجه به شرایط و خواسته های شما بصورت پیش فاکتور ارائه و پس از تائید آن، نسخه آزایشی بصورت کاملا رایگان همراه با اطلاعات واقعی مجموعه خودنتان ، برای اطمینان از کیفیت و صحت گزارشات در اختیار شما قرار داده می شود .

4. آیا از طریق اینترنت هم می شود به اطلاعات دستگاه های حضور غیاب دسترسی داشت و تردد های آن را در سامانه های حضور غیاب تخلیه کرد ؟

بله امکان ارتباط از راه دور از طریق ای پی استایک با دستگاه های حضور غیاب وجود دارد

5. آیا از راه دور و بدون حضور در کنار دستگاه حضور غیاب، می توان روی دستگاه، چهره یا اثر انگشت افراد جدید را ثبت نمود ؟

از طریق نرم افزار مدیریت دستگاه از راه دور می توانید بدون مراجعه به دستگاه، با کد پرسنلی دلخواه ، چهره و اثر انگشت جدید را ثبت نمائید . همچنین می توانید اطلاعات مربوط به چهره و اثر انگشت را در دیتابیس نرم ذخیره و به دستگاه های دیگر انتقال دهید.

6. آیا در نرم افزارهای ساناکو، امکان ارتقاء از نسخه های پایین تر به بالاتر وجود دارد ؟

بله شما میتوانید نسبت به نیاز های خود ، نسخه نرم افزار خود را بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی ، به امکانات بالاتر ارتقاءدهید و فقط هزینه مافی التقاوت امکانات جدید را پرداخت نمائید .

7. برای مراکز با چندین شعبه امکان استفاده از یک نسخه نرم افزار و دسترسی آن به تمام شعب وجود دارد ؟

با استفاده از نسخه تحت وب، می توان بدون محدودیت مکانی، به نرم افزار دسترسی داشت و با تعریف کمپانی و محل خدمت های مختلف ، به مدیر هر قسمت، دسترسی به افراد خود را جهت مدیریت حضور غیاب اختصاص داد.

8. نرم افزار ساناکو قابلیت ارتباط با چه مدل دستگاه حضور غیاب و ثبت تردد را دارد ؟
نرم افزارهای ساناکو به اکثر دستگاه های تولید داخل و خارج از کشور از جمله ویردی Virdi، سوپریما، Suprema ،TrustOne ،Keico، نیتجن Nitgen، زدکی ZkTeco، تیمی Timmy ، دنیای پرازش، علم و صنعت، جهانگستر ، پالیزافزار ، آراز ، پیشگامان ، کارا2000 رادن ، پایافای و غیره را دارد
9. روش محاسبات در نرم افزارهای ساناکو بصورت آنلاین هست یا آفلاین ؟

در نرم افزار های ساناکو، کلیه محاسبات بصورت آنلاین انجام می شود و این امر خود یک مزیت بزرگ به حساب می آید. برای دیدن گزارشات و گرفتن آمار توسط دیگر کاربران، نیاز به زدن دکمه محاسبه توسط اپراتور نمی باشد.

10. تفاوت نسخه ویندوز و نسخه وب چیست ؟
 • نسخه های تحت ویندوز همانطور که از نامشان مشخص می باشد بر روی پلتفرم ویندوز قابل اجرا می باشد و می توان از طریق شبکه بصورت سرور و کلاینت، بدون محدودیت تعداد از انها استفاده کرد و دیتابیس و کلیه اطلاعات بدون محدودیت زمانی در اختیار اپراتور می باشد.
 • نسخه های تحت وب با تنظیم IIS ویندوز این قابلیت را به شما می دهد که نرم افزار بر روی پلفترم وب و بدون محدودیت مکانی از طریق مرورگرهای مختلف قابل استفاده باشد و همچنان دیتا بیس بدون محدودیت زمانی در اختیار کاربر می باشد.

هم اکنون اقدام کنید

چگونه می توان رفت و آمد پرسنل را کنترل کرد؟

دستگاه های تردد پرسنل ساناکو

Face recognition Banner Product Page