دستگاه های تردد پرسنل ساناکو

مدیران در حوزه مدیریت سرمایه انسانی و تسهیل این امر که از اهداف بنیادین ساناکو به شمار می رود، برآن شدیم تا با ایجاد شبکه تهیه و توزیع سخت افزار و دستگاه های حضورو غیاب ، سامانه ای طراحی کنیم که پاسخگوی تمامی نیازهای مدیران، سرپرستان و کارکنان هر مجموعه باشد تا ارتباطی شفاف و متعهدانه را میان مدیران و کارمندان، پایه ریزی نماید و موجب وفاداری کارکنان به سازمان گردد.

Face recognition Banner Product Page
Attendance Device T20 powered by palizafzar and elc balai

دستگاه T20

این نوع دستگاه برای کسب و کارهایی با نفرات پایین  (10 تا 45 نفر) مناسب است و به لحاظ قیمت نوع اقتصادی تری نسبت به سایر دستگاه هاست. با توجه به اینکه این دستگاه با اثر انگشت و کارت تردد کار می کند برای محیط های اداری و دفتری با شرایط آرام تر و استهلاک کمتر  مناسب است. بنابراین استفاده از آن در کارخانجات ، صنایع و کارگاه های تولیدی که محیط آن دارای دما بالاتر ، نفرات بیشتر و شرایط کاری پرچالشی است  ، این دستگاه توصیه نمی شود.

در صورتی که شرایط سازمانی شما در دسته بندی کارخانجات و صنایع قرار می گیرد ، از بخش دستگاه های تردد مدل مناسب خود را انتخاب کنید.

در صورت نیاز به مشاوره خرید از طریق فرم زیر اقدام کنید یا به واحد فروش تیکت ارسال کنید.

یک سال گارانتی تعمیر

3 ماه وارانتی تعویض قطعات

آموزش آنلاین و از راه دور

دستگاه T20

 • اثر انگشت
 • کارت تردد
 • گذر واژه
 • قابلیت تعریف تا 3000 کاربر
 • ارتباط : TCP/IP - USB
 • باتری داخلی (UPS) : دارد
 • صدا سخنگو : فارسی
 • سیستم عامل : لینوکس
 • زبان منو : فارسی
 • صفحه نمایش : رنگی
 • صفحه کلیدی : فارسی
 • تقویم : شمسی
 • قابلیت تخلیه آنلاین و Push : دارد
 • قابلیت تعریف کلید مرخصی و ماموریت : دارد
 • اعلام صوتی ورود و خروج : دارد
 • 1 سال گارانتی تعویض
 • 3 ماه گارانتی تعویض قطعات

پرسش های متداول

1.چگونه دستگاه حضور و غیاب تهیه کنم ؟

در بخش انواع دستگاه براساس امکانات یا مقیاس سازمانی گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید.

در پایین این صفحه روی دکمه مشاوره و سفارش سرویس کلیک کنید.

2.چگونه بدانیم که کدام دستگاه مناسب ترین است؟

در بخش انواع دستگاه براساس امکانات یا مقیاس سازمانی گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید.

در پایین این صفحه روی دکمه مشاوره و سفارش سرویس کلیک کنید.

3. پشتیبانی رایگان سامانه های حضور غیاب ساناکو چه مدت می باشد ؟

کلیه محصولات و نرم افزارهای ساناکو از زمان خرید شما، به مدت یکسال شامل پشتیبانی رایگان می باشد.

4. قرارداد پشتیبانی شامل چه خدماتی می شود ؟
 • رفع کلیه مسائل و مشکلات کاربری
 • مشاوره و اموزش جهت قوانین و تنظیمات سیستم
 • جابجایی نرم افزار و نصب مجدد آن
 • رفع باگ های احتمالی (البته این مورد در صورت نداشتن قرارداد پشتیبانی هم به عهده تیم فنی ساناکو می باشد و بصورت رایگان رفع باگ می شود )
 • ارائه نسخه بروز نرم افزار با اخرین تغییرات ارائه داده شده.
5. نحوه سفارش و خرید محصولات ساناکو به چه صورت هست ؟

پس از ارسال درخواست شما برای واحد فروش ساناکو ، فرم بریف پیش از ارائه خدمات ، برای شما ارسال تا با تکمیل آن فرم و برگزاری جلسه فنی ، نیاز های شما در این زمینه بررسی و تحلیل میشود . سپس پیشنهاد مناسب با توجه به شرایط و خواسته های شما بصورت پیش فاکتور ارائه و پس از تائید آن، نسخه آزایشی بصورت کاملا رایگان همراه با اطلاعات واقعی مجموعه خودنتان ، برای اطمینان از کیفیت و صحت گزارشات در اختیار شما قرار داده می شود .

6. آیا از طریق اینترنت هم می شود به اطلاعات دستگاه های حضور غیاب دسترسی داشت و تردد های آن را در سامانه های حضور غیاب تخلیه کرد ؟

بله امکان ارتباط از راه دور از طریق ای پی استایک با دستگاه های حضور غیاب وجود دارد

7. آیا از راه دور و بدون حضور در کنار دستگاه حضور غیاب، می توان روی دستگاه، چهره یا اثر انگشت افراد جدید را ثبت نمود ؟

از طریق نرم افزار مدیریت دستگاه از راه دور می توانید بدون مراجعه به دستگاه، با کد پرسنلی دلخواه ، چهره و اثر انگشت جدید را ثبت نمائید . همچنین می توانید اطلاعات مربوط به چهره و اثر انگشت را در دیتابیس نرم ذخیره و به دستگاه های دیگر انتقال دهید.

8. آیا در نرم افزارهای ساناکو، امکان ارتقاء از نسخه های پایین تر به بالاتر وجود دارد ؟

بله شما میتوانید نسبت به نیاز های خود ، نسخه نرم افزار خود را بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی ، به امکانات بالاتر ارتقاءدهید و فقط هزینه مافی التقاوت امکانات جدید را پرداخت نمائید .

9. برای مراکز با چندین شعبه امکان استفاده از یک نسخه نرم افزار و دسترسی آن به تمام شعب وجود دارد ؟

با استفاده از نسخه تحت وب، می توان بدون محدودیت مکانی، به نرم افزار دسترسی داشت و با تعریف کمپانی و محل خدمت های مختلف ، به مدیر هر قسمت، دسترسی به افراد خود را جهت مدیریت حضور غیاب اختصاص داد.

10. نرم افزار ساناکو قابلیت ارتباط با چه مدل دستگاه حضور غیاب و ثبت تردد را دارد ؟
نرم افزارهای ساناکو به اکثر دستگاه های تولید داخل و خارج از کشور از جمله ویردی Virdi، سوپریما، Suprema ،TrustOne ،Keico، نیتجن Nitgen، زدکی ZkTeco، تیمی Timmy ، دنیای پرازش، علم و صنعت، جهانگستر ، پالیزافزار ، آراز ، پیشگامان ، کارا2000 رادن ، پایافای و غیره را دارد
10. روش محاسبات در نرم افزارهای ساناکو بصورت آنلاین هست یا آفلاین ؟

در نرم افزار های ساناکو، کلیه محاسبات بصورت آنلاین انجام می شود و این امر خود یک مزیت بزرگ به حساب می آید. برای دیدن گزارشات و گرفتن آمار توسط دیگر کاربران، نیاز به زدن دکمه محاسبه توسط اپراتور نمی باشد.

11. تفاوت نسخه ویندوز و نسخه وب چیست ؟
 • نسخه های تحت ویندوز همانطور که از نامشان مشخص می باشد بر روی پلتفرم ویندوز قابل اجرا می باشد و می توان از طریق شبکه بصورت سرور و کلاینت، بدون محدودیت تعداد از انها استفاده کرد و دیتابیس و کلیه اطلاعات بدون محدودیت زمانی در اختیار اپراتور می باشد.
 • نسخه های تحت وب با تنظیم IIS ویندوز این قابلیت را به شما می دهد که نرم افزار بر روی پلفترم وب و بدون محدودیت مکانی از طریق مرورگرهای مختلف قابل استفاده باشد و همچنان دیتا بیس بدون محدودیت زمانی در اختیار کاربر می باشد.

فرم ثبت سفارش

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

نرم افزار حضور و غیاب نسخه ویندوز مناسب برای کسب و کار های کوچک و متوسط جهت کنترل تردد پرسنل ، مدیریت عملکرد و نحوه کارکرد نیروهای سازمانی ارائه می‌گردد.

مدیران در حوزه مدیریت سرمایه انسانی و تسهیل این امر که از اهداف بنیادین ساناکو به شمار می رود، برآن شدیم تا سامانه ای طراحی کنیم که پاسخگوی تمامی نیازهای مدیران، سرپرستان و کارکنان هر مجموعه باشد تا ارتباطی شفاف و متعهدانه را میان مدیران و کارمندان، پایه ریزی نماید و موجب وفاداری کارکنان به سازمان گردد.

Software Banner Product Page

راهکارهای تحت وب

راهکارهای سامانه تحت وب حضور و  غیاب ساناکو، ابزاری قدرتمند جهت مدیریت پرسنل را در لحظه و بدون محدودیت مکانی برای شما فراهم نموده است. با ایجاد فرآیندهای مختلف و گردش کار، امکان کنترل موارد حضور غیاب توسط خود پرسنل هم فراهم می باشد. هر پرسنل با ورود به صفحه کاربری خود، در صورت نیاز می تواند، درخواست های مختلف از جمله انواع مرخصی، ماموریت، اضافه کاری، جابجایی شیفت و درخواست های خاص سازمان خود را برای مسئولین مربوطه ارسال و با تائید آنها در سیستم حضور غیاب ثبت گردد.