سیستم حضور و غیاب تحت وب

محصولات

مزیت های سیستم

سیستم مناسب شما

درخواست مشاوره

مشتریان

اصول اخلاقی

سیستم حضور غیاب تحت وب ساناکو

سیستم حضور غیاب ساناکو، راهکاری منطبق با قوانین عمومی کار یا قوانین اختصاصی هرمجموعه،در بستر وب و بدون محدودیت مکانی می باشد.با توجه به رابط کاربری عالی و کاربرپسند و امکانات ویژه از جمله موتور قانون ساز، هر قانون یا فرمول محاسباتی که منطق ریاضی داشته باشد، در این سیستم قابل پیاده سازی است.

4 مساله در سیستم حضور و غیاب که شاید با آن روبرو باشید

نظرات خریداران قبلی

هر آنچه که نیاز دارید

Salary Output Generator

زیر سیستم خروجی ساز حقوق و دستمزد

از طریق این زیر سیستم، محدودیتی جهت ارتباط سیستم حضور غیاب با سیستم های حقوق دستمزد وجود ندارد. این ارتباط می تواند از طریق ساخت فایل های استاندارد با فرمت های مشخص باشد یا حتی از طریق وب سرویس یا جداول دیتابیس با امنیت بالا، فرمت استاندارد را ایجاد کرد و این ارتباط را بصورت پایدار برقرار نمود.

Payroll

زیر سیستم نمایش فیش حقوقی

از طریق این زیر سیستم، پس ازبرقراری  ارتباط با سایر سیستم های حقوق و دستمزد از جمله آسا سیستم، همکاران سیستم، نوآوران، رایورز و غیره یا بارگذاری فایل فیش حقوقی در سامانه حضور غیاب ساناکو، امکان مشاهده فیش حقوقی برای کارکنان فرآهم می باشد.

درخواست مشاوره

تعداد مشتریان ساناکو

نظرات کارمندان سازمان ها بعد از استقرار سامانه ساناکو

معرفی اعضای شرکت

محمدمهدی جبارزارع

مدیرعامل

امیرحسین پورحاجی

رییس هیئت مدیره

مرضیه سادات معرک نژاد

عضو هیئت مدیره

هاجر جعفری

بازرس

زهرا بزرگزاد

بازرس

محصولات مرتبط نرم افزاری
محصولات مرتبط سخت افزاری
امکانات سیستم حضور و غیاب
Personel Folder
پرونده پرسنلی
Organization Chart
چارت سازمانی
Personnel regulations
احکام پرسنلی
Holidays on calendar
تقویم تعطیلات
Rotary and hospital Shifts
مدیریت شیفت های چرخشی و بیمارستانی
Work group management
مدیریت گروه کاری
Work place management
مدیریت محل خدمت
Hire Type Management
مدیریت نوع استخدام
Leave Balanced
مدیریت مانده مرخصی
Organization Level
مدیریت سمت و پست سازمانی
Rule Generator Engine
موتور قانون ساز
Dynamic Report Maker
گزارش ساز پویا
Form fields
تعریف فیلد و پارامتر های جداول
Import file 1
ورود اطلاعات از طریق فایل
Time Attendance Management
مدیریت حضور و غیاب روزانه
Time Attendance Management Monthly
مدیریت حضور و غیاب ماهانه
Stats in moment
آمار لحظه ای
Group and Indivisual Plan Adjustment
تنظیم برنامه ماهانه گروهی و فردی
Access Levels Management
مدیریت سطوح دسترسی
Salary System Compability
یکپارچه شدن با سایر سیستم های حقوق و دستمزد
Payroll Display
نمایش فیش حقوقی
سوالات متداول

خیر، سیستم حضور غیاب ساناکو، شامل فایل های پایگاه داده و فایل های اجرایی برنامه بصورت کامل روی سرور هر سازمان نصب و دراختیار مدیر سیستم قرار می گیرد.

روش‌هایی از جمله ثبت تردد  طریق کارت، اثر انگشت، تشخیص چهره، توسط دستگاه حضور غیاب و ثبت تردد با کنترل موقعیت مکانی توسط نسخه موبایل وجود دارد.

از طریق زیر سیستم خروجی ساز حقوق و دستمزد، قابلیت ایجاد وب سرویس و یا فایل خروجی کارکرد به فرمت‌های مختلف برای استفاده در نرم افزارهای حقوق و دستمزد فراهم می باشد.

خیر، پس از خرید و عقد قرارداد، لایسنس استفاده از نرم افزار بصورت دائم صادر می گردد و سالانه مشمول هزینه نیست. پشتیبانی  نرم افزار هم بصورت اختیاری می باشد و در صورت تمایل و نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی آنلاین، می توانید قرارداد پشتیبانی خود را تمدید نمایید.

رفع سوالات و مشکلات کاربری و همچنین بروز رسانی های سالانه بصورت تلفنی و اینترنتی.

شایان ذکر است باگ نرم افزاری به مدت پنج سال گارانتی می باشد و رفع آن حتی بدون داشتن پشتیبانی فعال،انجام می گیرد.

با استفاده از سه روش می توان اطلاعات اولیه را در سیستم حضور غیاب وارد کرد

  1. از طریق دیتابیس سیستم قبلی
  2. از طریق فایل اکسل
  3. بصورت دستی

عموما پس از عقد قرارداد، فرآیند استقرار آغاز می گردد. بخشی از این فرآیند که شامل نصب اولیه روی سرور، تعاریف و تنظیمات اولیه است بصورت غیر حضوری انجام و تنظیمات و آموزش های تکمیلی بصورت حضوری و در محل مشتری انجام می گیرد .

Customer Journey

یک نرم افزار کارآمد چه مزیت هایی به سازمان شما اضافه می کند؟

سازمان های توسعه یافته یا در حال توسعه، به این موضوع آگاه هستند که سیستم سازی و ایجاد فرآیند، یکی از موثرترین شیوه های مدیریت سازمان ها می باشد. فرآیند محاسبات کارکرد و حقوق برای هر پرسنلی اهمیت بسیاری دارد. همانطور که مدیران سازمان برای کنترل و نگهداری گردش حساب با طرف حساب های تجاری خود نیاز به یک نرم افزار حسابدرای خوب دارند، برای نگهداری و محاسبه حساب بستانکاری کارمند خود هم باید بهترین نرم افزار را استقرار دهند تا پرسنل دغدغه ای بابت مغایرت در حقوق نداشته باشند که این امر خود در ایجاد تقویت برند کارفرمایی تاثیر به سزایی دارد. انتخاب درست باعث می شود شما با خیال راحت و در کمترین زمان ممکن در پایان هر ماه به گزارشات کارکرد پرسنل دسترسی پیدا نمائید. با کاهش دغدغه پرسنل و بالارفتن بهره وری، هزینه های زمانی و ریالی سازمان کاهش می یابد.

System Using Benefits
اصول اخلاقی

اصولی اخلاقی که شرکت ساناکو در انجام پروژه ها به آن پایبند است :

  • شرکت ساناکو موفقیت خود را در گرو تعهد به اصول اخلاقی و پایندی به آن می داند. که این خود مهمترین دارایی شرکت ساناکو می باشد.
  • ما می دانیم که رضایت در کسب کار باعث افزایش برکت در رزق و روزی هر سازمان است. پس تمام سعی ما، ارائه محصول با کیفیت برای جلب رضایت شما عزیزان است.
  • این اصول را در قیمت دهی هم رعایت میکینم. میزان شهرت و درآمد هر سازمان ، تعیین کننده مبلغ خدمات آن سازمان نیست و برای به دست آوردن قیمت سیستم ها، به خواسته ها و ابعاد سازمان از نظر پرسنلی توجه می شود.
Customers Scale

میزان سرمایه گذاری جهت تهیه سیستم حضور و غیاب ساناکو

مبلغ تمام شده سیستم حضور و غیاب ساناکو به مولفه های زیر بستگی دارد.

  •  تعداد نفرات سازمان
  •  سیستم و زیر سیستم های انتخابی
  •  مدت زمان آموزش و استقرار سیستم

مدت اعتبار لایسنس استفاده از نرم افزار نا محدود است و تنها مبلغی که بصورت سالیانه در بر دارد، تمدید خدمات پشتیبانی، آن هم بصورت اختیاری می باشد.

اگر این مبلغ پرداخت نشود سیستم (بدون پشتیبانی فعال) به کار خود ادامه می دهد.

برخلاف بعضی از شرکت ها که بابت رفع باگ نرم افزار خود، مشتری را مجبور به تمدید پشتیبانی می کنند، شرکت ساناکو به مدت 5 سال بدون داشتن خدمات پشتیبانی فعال، باگ نرم افزاری خود را گارانتی می نماید .

برای دریافت اطلاعات تعرفه سیستم حضور غیاب ساناکو  ابتدا لازم است فرم در خواست پرزنت را تکمیل نمائید، سپس فرم بریف و نیاز سنجی برای شما ارسال می گردد و پس از برگزاری جلسه پرزنت و بررسی نیاز های سازمان شما، در قالب پروپوزال، قیمت نهایی به شما ارائه می شود.

اهمیت نیازسنجی

چرا ما در ابتدا نیازسنجی می کنیم ؟

سیستم های حضور و غیاب، دارای قابلیت های متنوعی هستند ولی با توجه به پیچیدگی فرآیند کارکرد و مدیریت منابع انسانی در سازمان ها، خیلی مواقع در هنگام اجرا متوجه می شویم که نیاز های سازمان، فراتر از امکانات موجود در سیستم حضور و غیاب می باشد.به همین دلیل بهتر است ، برای استقرار یک سیستم خوب و کارآمد، قبل از خرید و استقرار، تمام نیاز ها و ابعاد سازمان مورد بررسی قرار گیرد.

تفاوت سیستم های تحت وب لوکال و ابری

time attendance on web local

سیستم تحت وب لوکال

در سیستم های لوکال، مالکیت سیستم در اختیار خریدار قرار دارد.

 محل ذخیره سازی کلیه اطلاعات روی سرور مشتری می باشد .

سیستم های حضور غیاب لوکال، به همراه بانک اطلاعاتی بر روی کامپیوتر (سرور) در محل شرکت مشتری نصب می گردد و کاربران از طریق شبکه لوکال یا اینترنت و با استفاده از یک مرورگر وب ، به اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.

 

امنیت اطلاعات در نرم افزار لوکال در اختیار کاربر (مسئول IT) می باشد. در این حالت امنیت داده های حضور غیاب به نحوه نگهداری و تمهیدات در نظر گرفته شده توسط سازمان خریدار بستگی دارد.

با وجود اینکه نرم افزار های حضور غیاب لوکال، به هزینه اولیه برای خرید و راه اندازی نیاز دارند، اما در ادامه کار، مالیکیت استفاده از آن در اختیار خریدار می باشد.

قابلیت سفارشی سازی و ایجاد تغییرات در نرم افزار، یکی از شاخص هایی است که در بعضی از شرکت ها، به خصوص شرکت های بزرگ مورد نیاز است. تقریبا تمام نرم افزار هایی که بصورت لوکال هستند، قابلیت ایجاد تغییرات و سفارشی سازی را دارند.

time attendance on web cloud

سیستم تحت وب ابری

در نرم افزار های ابری، یک فضای اجاره ای بر روی یک سرور در فضای اینترنت، در اختیار سازمان قرار می گیرد که با پرداخت هزینه حق اشتراک ماهانه یا سالانه، امکان دسترسی به نرم افزار و اطلاعات مربوطه برای مشتری فراهم می شود. در صورت عدم پرداخت این هزینه، دسترسی و امکان استفاده از نرم افزار میسر نمی باشد.

 

سیستم های حضور غیاب ابری، نیاز به نصب در محل مشتری ندارد و بر روی یک سرور در بستر اینترنت استقرار می یابد و هیچگونه نصبی بر روی کامپیوتر های خریدار، صورت نمی گیرد. در این حالت، نرم افزار و بانک اطلاعاتی آن از قبل در یک فضای ابری در اینترنت نصب شده و آماده استفاده می باشد.

پس از خرید (اجاره) این فضا، نام کاربری و رمز عبور به تعداد کاربران در اختیار مشتری قرار می گیرد.

کاربران با استفاده از نام کاربری و رمزو عبور خود، به نرم افزار و اطلاعات خود دسترسی خواهند داشت.

در سیستم حضور غیاب ابری، اطلاعات بر روی سرور شرکت ارائه دهنده خدمات در بستر اینترنت قرار می گیرد. در این حالت، نگهداری و حفظ امنیت داده ها، بر عهده شرکت میزبان، ارائه دهنده خدمات  می باشد.

در سیستم حضور غیاب ابری، نرم افزار خریداری نشده و هزینه بصورت ماهانه و یا سالانه، پرداخت می گردد. به همین دلیل ممکن است قیمت تمام شده سیستم لوکال، نسبت به سیستم ابری در بلند مدت کمتر یا برابر گردد. در سیستم حضور غیاب ابری به دلیل اینکه بطور همزمان توسط شرکت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا امکانات ثابت و محدودی در اختیار خریداران قرار می دهند و معمولا، امکان سفارشی سازی وجود ندارد. در سیستم حضور و غیاب ابری، به این نکته مهم باید توجه داشت که دسترسی به این نرم افزار و اطلاعات آن، فقط و فقط در صورت پرداخت هزینه اشتراک بصورت ماهانه یا سالانه امکان پذیر می باشد و سازمان باید بصورت دائم این هزینه را پرداخت نماید. علاوه بر این، به دلیل اهمیت امنیت داده ها، باید در انتخاب شرکت ارائه دهنده سرویس فضای ابری، دقت کامل را داشته باشیم.

بگویید ابعاد کسب و کارتان چقدر است تا بهترین نرم افزار را به شما معرفی کنیم

سازمان های کمتر از 100 نفر پرسنل:

در این سازمان ها با توجه به تعداد پرسنل و شرایط موجود، پیشنهاد می شود از سیستم های حضور غیاب تحت ویندوز استفاده شود

به این دلیل که سیستم تحت وب برای سازمان هایی کاربرد دارد که از نظر چارت سازمانی و جایگاه شغلی، واحدی به نام منابع انسانی داشته باشند تا بتوانند از قابلیت های کامل سیستم وب استفاده نمایند. برای سازمان های کمتر از 100 نفر، بهترین انتخاب، سیستم های تحت ویندوز هستند.

 

شرکت های ارائه خدمات نسخه ویندوز به دو دسته تقسیم می شوند:

نرم افزار حضور غیاب تحت ویندوز رایگان:

برای جستجو در صفحه گوگل می توانید کلمه نرم افزار حضور غیاب رایگان را تایپ کنید.

شرکت های ارائه دهنده بسیاری از جمله تایگر، فراتکنو، پالیز افزار، نانو تایم، زمان پرداز، بعد پنجم وجود دارند. اما اگر به دنبال یک نرم افزار با امکانات و خدمات کامل هستید، سیستم های رایگان شاید انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

نرم افزار حضور غیاب تحت ویندوز غیر رایگان:

این سیستم ها برای سازمان هایی با تعداد کمتر از 100 نفر مناسب هستند که به دنبال یک نرم افزار حضور غیاب با امکانات جامع و قوانین منطبق و منعطف می باشند.

شرکت های مختلفی ارائه دهنده سیستم های حضور غیاب تحت ویندوز با قابلیت های کامل هستند از جمله دنیای پردازش، غدیر، علم و صنعت، پالیز افزار، ویسمن

شرکت ساناکو نیز می تواند در ارائه یک سیستم حضور غیاب تحت ویندوز پایدار و منعطف، خدمات دهنده خوبی برای شما باشد.

سرمایه گذاری حدودی برای تهیه این سیستم بین 5 تا 20 میلیون تومان می باشد.

سازمان های بیشتر از 100 نفر پرسنل:

در سازمان هایی با بیشتر از 100 نفر پرسنل به دلیل نیاز به تعامل کارکنان با واحد منابع انسانی، بهتر است از سیستم و زیر سیستم های تحت وب استفاده شود.

سیستم های تحت وب به همراه زیر سیستم های آن از جمله کارتابل الکترونیک، نمایش فیش حقوقی، حضور غیاب همراه، ثبت تردد از طریق لوکیشین، خروجی حقوق دستمزد، توزیع غذا و چاپ ژتون،

بایگانی الکترونیکی اسناد، کارتابل کارانه و غیره می تواند در سیستم سازی فرآیند های سازمانی در حوزه منابع انسانی کمک به سزایی باشد.

با توجه به امکان سطح دسترسی، هر کاربر می تواند به صفحه کاربری خود مراجعه کند و شاهد نحوه محاسبه و گزارشات شخصی خود باشد که این عمل خود در وفاداری پرسنل به سازمان و تقویت برند کارفرمایی نقش مهمی دارد.

شرکت های متعددی از جمله راهکاران، چارگون، کسرا و غیره توانایی ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب را دارند.

شرکت ساناکو هم می تواند به عنوان ارائه دهنده بهترین سیستم حضور و غیاب تحت وب با امکانات متعدد و منطبق و منعطف با شرایط سازمان شما باشد.

مبلغ سرمایه گزاری برای استقرار سیستم حضور و غیاب تحت وب ساناکو متناسب با نیاز سازمان شما چیزی در حدود 35 تا990 میلیون تومان می باشد.

Ultimate Consulting

درخواست مشاوره